Nasza misja.

Produkcja piwa to zajęcie szczególne - to praca na żywym organizmie, to ciągłe doskonalenie się i ciągła ewolucja własnego smaku i własnego ego. Dlatego też przedsięwzięcie to nazywamy naszą misją.

Wysoka jakość produktów

Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości produktów do jak najszerszego grona odbiorców.

Nasza zasada

Naszą nadrzędną zasadą jest orientacja na klienta, co wymaga szerokiej wiedzy oraz ciągłego procesu doskonalenia, poszukiwania najlepszych rozwiązań i wdrażania innowacji.

Nasz rozwój

Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów pozwala na utrzymanie i nasz rozwój.

arrow
arrow

 

 

 

 

 

Aby wejść na stronę musisz mieć 18 lat.

 
 
 

Firma Domator PWN Sp. z o.o. w swoim browarze produkuje piwo regionalne o ugruntowanej pozycji rynkowej dzięki gwarantowanej, powtarzalnej, wysokiej  jakości. Najważniejszym celem firmy jest dostarczanie swoim klientom piwa spełniającego ich oczekiwania. Dążenie do doskonalenia jakości produktów wymaga wdrażania innowacji technologicznych, ekonomicznych i marketingowych. Dobra kondycja firmy to nie przypadek, lecz efekt skutecznie realizowanej strategii rozwoju firmy. Na bieżąco realizowane inwestycje pozwoliły na rozbudowę i modernizację linii produkcyjnych, fermentowni, linii konfekcjonowania i pasteryzacji piwa w puszkach 0,5 l. Budowa i uruchomienie własnej, tradycyjnej warzelni o jednorazowej wydajności 80 hl warki, oraz uruchomienie nowoczesnego laboratorium pozwalają utrzymać oraz systematycznie rozwijać możliwości produkcyjne browaru.

Dlatego, nawet w warunkach bardzo ostrej konkurencji rynkowej, systematycznie browar zwiększa swój udział w rynku, czego efektem jest coraz większa rozpoznawalność produkowanych piw wśród konsumentów, tak w regionie, jak i w całej Polsce. 

Warte szczególnego polecenia są PIWA REGIONALNE, które charakteryzują się najlepszymi wskaźnikami sprzedaży, konfekcjonowane w puszki o pojemności 0,5 l, DOMOWE PERLE, DOMOWE Z GÓRNEGO ŚLĄSKA, oraz piwa konfekcjonowane w butelki PET o pojemności 0,5, 0,7 i 0,9 l, w tym DOMOWE NIEFILTROWANE.

Piwa są wytwarzane w procesie górnej fermentacji, mają zawartość alkoholu 8,0 i 7,2 %, więc cieszą się zainteresowaniem amatorów piw mocnych. Piwa są esencjonalne i wyraziste w smaku, zaś odpowiedni  poziom aromatu i goryczki, doceniany przez smakoszy,  gwarantuje specjalna receptura chmielenia. Wytwarzane piwo łączy atuty lagerów (gasi pragnienie) oraz piw górnej fermentacji (ma charakterystyczną dla nich głębię smaku). Piwo to jest produktem idealnym dla  konsumentów ceniących tradycję i jakość w połączeniu z nowoczesnością.

Wieloletnia działalność pozwoliła zbudować zespół oddanej, wysoko wykwalifikowanej kadry, dbającej o najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Browar umacnia swoją pozycję rynkową realizując strategię poszerzenia portfela własnych marek, na bazie własnych receptur produkcyjnych, które zapewniają gwarantowaną,  powtarzalną i bardzo wysoką jakość piwa, za możliwie najniższą cenę.

Traktując z szacunkiem i zrozumieniem potrzeby oraz oczekiwania współpracujących kontrahentów na co dzień firma dba o najwyższe standardy obsługi, zapewniając ze swojej strony solidność i fachowość, czego efektem jest wzrost wzajemnych korzyści.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszym browarem.